Przyjemna praca na szklarni z sadzonkami ziół - Holandia

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Aplikuj na naszą ofertę i pracuj dla holenderskiej firmy działającej w branży ogrodniczej! Do twoich głównych zadań należeć będzie szczepienie, pakowanie i sortowanie ziół. Nie potrzebujesz pieniędzy na start, a zakwaterowanie, dojazd i ubezpieczenie zorganizujemy za Ciebie!

Przyjemna praca na szklarni z sadzonkami ziół
Nr referencyjny: Nr ref.: AP/GIP/2016

Opis stanowiska:

• szczepienie i pielęgnacja sadzonek ziół
• sortowanie ziół

• przyjemna praca w szklarni
• wykonywanie bieżących zadań związanych z pracą na szklarni

Nasza oferta:
• wypłata w euro
• stabilne zatrudnienie
• pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii
• zakwaterowanie
• ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
• oferujemy umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• polskojęzyczną opiekę w Holandii
• tygodniowy system naliczania wynagrodzeń
• dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy
• dodatek za pracę w nadgodzinach
• możliwe wyjazdy dla grup

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.