Opis stanowiska pracy

ESTE Logistics s.c. poszukuje przewoźników do stałej współpracy w Transporcie międzynarodowym.

Preferowane jedno osobowe firmy z własnym samochodem ciężarowym o DMC 3,5t typu plandeka

Oferujemy:

-Wyjazdy 4/1 lub 3/1
-prowadzenie tzw. "od domu - do domu"
-Gwarantowana ilość kilometrów (min. 10.000km w miesiącu)
-opłacamy podjazdy + km ładowne w jednolitych stawkach
-stawki za km od 0,35e do 0,4e/km netto w zależności od rodzaju posiadanego samochodu.
-Termin płatności 45dni z możliwością skonta
-Obsługujemy wszystkie Kraje Europy

Wymagania

Wymagania:

-Niezawodny samochód z zabudową 8 lub 10 paletową preferowane samochody z windą samozaładowczą.
-Własna działalność gospodarcza
-Ubezpieczenie OC Przewoźnika drogowego w ruchu międzynarodowym na sumę min. 100.000 Euro
-Telefon komórkowy

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy

Prezentacja firmy

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych usług. Jako firma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców