Przewożenie masy towarowej wózkiem widłowym

Axell Polska

Morawica, małopolskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób do wykonywania czynności : przewożenie masy towarowej wózkiem widłowym.

Praca Tymczasowa!!!

Opis wykonywanych czynności :
- przewożenie masy towarowej przy użyciu wózka widłowego udostępnionego przez pracodawce użytkownika,
- kompletowanie towarów

Praca na jedną zmianę
Stawka godzinowa 12zł brutto

Wymagania

Doświadczenie w wykonywaniu czynności : przewożenie masy towarowej
Mile widziane aktualne badania psychotechniczne
Dyspozycyjność
Wykształcenie minimum średnie zawodowe
Aktualne uprawnienia na wózek widłowy

Absolutnym naszym wymogiem jest brak uwarunkowań związanych ze spożyciem alkoholu oraz niekaralność.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji