Przeprowadzenie szkolenia ze stylizacji paznokci

Sukces Edukacja

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Sukces Edukacja prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko : Szkoleniowiec/trener

Miejsce szkolenia: Niepołomice
termin szkolenia: 14.02.2015 – 31.03.2015

Do zadań należy przeprowadzenie kursu stylizacji paznokci (50 h dydaktycznych ).

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku manikiurzystki
-doświadczenie w prowadzeniu szkoleń o podobnej tematyce
- kwalifikacje pedagogiczne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV. Mile widziane referencje

W treści wiadomości proszę podać proponowaną stawkę za 1 godzinę szkolenia.

Prezentacja firmy

Szkoły - SUKCES EDUKACJA zostały stworzone z myślą zaspokojenia p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia