Przedstawicielka/przedstawiciel handlowy

Intelly Sp. j.

Olsztynek, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nowy operator TV KABLOWEJ I INTERNETU poszukuje pracowników do działu sprzedaży w Olsztynku

Rozwijamy się i z tą myślą chcemy zbudować Zespół Sprzedaży.

- praca w bezpośrednim kontakcie z klientem w nowym budownictwie, tam gdzie firma ma wykonane podłączenie sieci światłowodowej związane z uruchomieniem usług telewizji, internetu i telefonu stacjonarnego.

Obowiązkiem Przedstawiciela Handlowego jest podpisywanie umów z klientami i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu aktywacji usług klienta.

Wymagania

Wymagania :
- doświadczenie w sprzedaży(usługi i handel) - min 1 rok
- miła aparycja,
- pracowitość,
- komunikatywność,
- wykształcenie średnie

Obowiązki :

nawiązuje kontakt i buduje więź z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy,
* przygotowuje i prezentuje oferty handlowe i umowy dla klientów,
* pozyskuje nowych klientów,
* obsługuje sprzedaż produktów:
- negocjuje warunki transakcji,
- ustala szczegółowe warunki współpracy i nadzoruje jej prawidłowy przebieg,
- realizuje zamówienia klientów,
- reprezentuje firmę na podległym terenie,
* monitoruje rynek i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych
* przygotowuje i wdraża działania marketingowe na podległym terenie,
* przestrzega realizacji planu sprzedaży:
- planuje czas pracy i kontaktów z klientami,
- mierzy efektywność podejmowanych działań,
* przygotowuje raporty z wykonywanych działań

Prezentacja firmy

INTELLY jest operatorem telekomunikacyjnym, wpisanym do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja