Przedstawicieli handlowych 18-45 lat,wysokie zarobki,bez doświadczenia

Klim-AT

Zabrze, Knurów, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Działamy według złotych zasad:
-uważnie słuchamy wypowiedzi innych i nie oceniamy
-nie krytykujemy innych osób za to kim są lub jak wyglądają
-działamy asertywnie: dbamy o poszanowanie swoich praw nie raniąc innych
-wyznajemy zasadę że każdy ma prawo do błędów i sukcesów
-osobiste uprzedzenia do innych zostawiamy za drzwiami biura

Jeśli jesteś wstanie zaakceptować te kilka zasad to zapraszamy do aplikowania do nas.

Zatrudnimy wygadane,pewne siebie osoby do pracy.
Nie wymagamy doświadczenia! wyszkolimy Cię!!

Zapewniamy:
-bardzo wysokie zarobki 3000 do 4500 miesięcznie,
-duże możliwości rozwoju
-i ciekawe szkolenia
-pracę w pięknym biurze z extra dojazdem ( Centrum Zabrza),

Wymagania

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:
-chęci do zarabiana pieniędzy
-umiejętności szybkiego uczenia się i dogadywania się z ludźmi
-chęci do uczenia się
-entuzjazmu na co dzień
-umiejętności przekonywania innych do swojego zdania

Prezentacja firmy

Jesteśmy strategicznymi partnerem renomowanych firm, które dzięki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting