Opis stanowiska pracy

Jesteśmy spółką-córką rodzinnego przedsiębiorstwa z Austrii o 170-letniej tradycji. Stosując najszybsze i najnowocześniejsze w branży rozwiązania logistyczne na skalę europejską oraz innowacyjne usługi oferujemy niewiarygodnie duży wybór ponad 150 000 starannie wyselekcjonowanych artykułów do produkcji mebli i stolarki otworowej. Wszystko to czyni z firmy Schachermayer lidera w branży sprzedaży hurtowej dla zakładów rzemieślniczych, przemysłu obróbki drewna, metalu i szkła.

W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy osoby do działu IAB wnętrze – rynek stolarski, na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

teren woj. Pomorskiego i Kujawsko - Pomorskiego

nr. ref. PH/PKP/04/17

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • obsługę i rozwijanie bieżących i pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie relacji z klientami firmy
  • realizację planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • prezentację produktów firmy
  • podnoszenie swojej wiedzy technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia średniego, mile widziane wykształcenie techniczne, kierunkowe
  • doświadczenia w branży meblowej
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • samodzielności, dyspozycyjności i efektywnej organizacji własnego czasu pracy
  • umiejętności przeprowadzania prezentacji
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • telefon, laptop, samochód także do użytku prywatnego
  • stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych kompetencji oraz premię od realizacji celów
  • szkolenia produktowe

Osoby

zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego ze zdjęciem wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką-córką rodzinnego przedsiębiorstwa z Austrii o 170-letnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi