przedstawiciel

Noemi

Żywiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest liderem rynku odszkodowań w Polsce.

Od 29.12.2010 jesteśmy spółką notowaną na GPW. Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie. Działamy już w Czechach, na Węgrzech, Słowacji i Rumunii. Jesteśmy największą firmą odszkodowawczą w Europie środkowo-wschodniej. Sukcesywnie będziemy wchodzić na inne rynki. Obsłużyliśmy już w Polsce ponad 110.000 klientów !

Jesteśmy nagradzani tytułami i nagrodami: SOLIDNA FIRMA, GAZELA BIZNESU, FILANTROP ROKU, ZŁOTY FENIKS.

Mamy własną, prężnie działającą fundację EuCO Dzieciom.

Wspieramy co roku Wielką Orkiestrę Jurka Owsiaka, gdzie w latach 2008 - 2015 wylicytowaliśmy Złote Karty i Złote Serduszka za łączną kwotę ponad 1 MLN PLN. W tym roku po raz kolejny wylicytowaliśmy Złotą Kartę Nr 1 za 60.000 zł i Złote Serduszko Nr 1 za 222.000 PLN.

Jako jedyna firma w tej branży mamy własną kancelarię adwokacką i orzeczników medycznych. W naszej centrali pracuje ponad 200 osób obsługujących miesięcznie 2500 spraw odszkodowawczych.

Naszymi klientami są osoby które same ucierpiały lub straciły kogoś bliskiego w wypadku drogowym, jak również takie, którym należy się odszkodowanie za szkody rzeczowe , błąd medyczny czy wypadki w pracy lub rolnictwie.

Twoim zadaniem będzie docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach i oferowanie im pomocy.

Jeżeli spotykasz się na co dzień z ofiarami wypadków drogowych, ta praca może być także bardzo ciekawym dodatkowym źródłem dochodów.

OFERUJEMY:

Oferujemy wysokie wynagrodzenia prowizyjne. (nie wymagamy prowadzenia własnej działalności gospodarczej)

Skuteczny system szkoleń : szkolenia produktowe i warsztaty tematyczne

Profesjonalny system szkoleń,

Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

Atrakcyjne systemy motywacyjne,

Za wyniki pracy możliwość finansowania samochodu dla przedstawiciela do 200.000 PLN

Wymagania

Mile widziane wykształcenie średnie,
Pomocne w pracy będzie prawo jazdy kat. B
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
Wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy,
Bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży,
Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów,

Prezentacja firmy

Firma we współpracy z EUCO S.A. dociera do osób poszkodowanych w wypadka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi