Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Andrzej Bryl - Usługi finansowe

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa Korporacja Finansowa Nationale-Nederlanden o ugruntowanej pozycji na rynku polskim w związku z rozwojem sił sprzedaży poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Przedstawiciel

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

Pozyskiwanie klientów i prowadzenie negocjacji handlowych

Analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert

Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardem firmy

Doradztwo w zakresie potrzeb  emerytalnych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych

Realizacja planów sprzedażowych

Kreowanie wizerunku i marki Nationale-Nederlanden

Wymagania

Wykształcenie miimum średnie
Prawo jazdy
Dodatkowym atutem będzie:
doświadczenie w sprzedaży,
wiedza i doświadczenie w branży ubezpieczeń

Prezentacja firmy

Menedżer w ING Usługi Finansowe, zarządzający zespołem specjalistów d/s ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
System premiowy, systemy motywacyjne, program emerytalny, ubezpieczenie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Bankowość, Praca Finanse