Przedstawiciel techniczno-handlowy

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Dla jednego z naszych Klientów, firmy świadczącej usługi w zakresie produkcji oraz naprawy wszystkich typów podzespołów wykonanych ze stopu łożyskowego, obróbki skrawaniem CNC, prac ślusarskich i monterskich, z siedzibą we Wrocławiu, OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

Obowiązki:

  • obsługa klientów na podległym regionie oraz pozyskiwanie klientów nowych
  • budowa i rozszerzanie bazy potencjalnych klientów oraz zapewnienie najwyższej jakości współpracy z dotychczasowymi klientami
  • prezentowanie oferty handlowej spółki
  • bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami
  • planowanie i realizacja celów sprzedaży

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego / doradcy technicznego w branży technicznej- warunek konieczny
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
  • dobra znajomość technik spawania
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki , systematyczność
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z klientami
  • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedażowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość MS Office
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.