Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Pol-Frans

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Rozwiązywanie problemów technicznych poprzez dobór i wdrażanie produktów w zakładach przemysłowych takich jak smary, odtłuszczacze, kleje, ...
Wykonywanie prezentacji i pokazów w zakładach

Wymagania

Mile widziane wykształcenie techniczne (mechanika lub energomechanika)
Dobra znajomość branży oraz wiedza z zakresu chemii technicznej stosowanej w przemyśle w produkcji, utrzymaniu ruchu, konserwacji i remontach
Mile widziana znajomość zagadnień smarowania, zabezpieczania, mycia, czyszczenia, uszczelniania, łączenia)
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub bezpośrednio w działach utrzymania ruchu

Prezentacja firmy

ORAPI - reprezentuję francuskiego producenta środków technicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi