Przedstawiciel Techniczno-Handlowy w zakresie sprzedaży płyty warstwowej i konstrukcji stalowych

P.W. Remo s.c.

Oborniki, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały przygotowanie ofert handlowych, kontakt z klientami, spotkania z inwestorem, negocjacje handlowe

Wymagania

zainteresowanie branżą budowlanej
elastyczność, dynamizm w działaniu oraz wysoka motywacja do pracy,
umiejętność pracy w zespole,
chęć do szkoleń i rozwoju,
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REMO to firma z wieloletnim doświadczenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie