Przedstawiciel techniczno handlowy-Opony ciężarowe, przemysłowe i rolnicze.

Motomax

Kraków,Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Motomax Opony-Serwis z związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela techniczno handlowego w branży ogumienia samochodowego. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w branży transportowej. Oferujemy prace w młodym, zintegrowanym zespole, wszystkie narzędzia niezbędne do pracy i wysokie wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników.

Wymagania

-doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Warunek konieczny!!!

-prawo jazdy kategorii B

-dyspozycyjność

-samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

Firma

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi