Przedstawiciel - sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna

Visual

Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej Firmy Poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej.

Zadania:
aktywne pozyskiwanie klienta biznesowego w zakresie reklamy, druku , stron internetowych.
sprzedaż telefoniczna i bezpośrednia
Prowadzenie rozmów handlowych
Oferujemy:
* umowa o pracę
* Rozwój zawodowy w ciekawej branży
* Przyjazna luźna atmosfera
* wynagrodzenie podstawa + Prowizję od sprzedaży

Praca o zaraz

Wymagania

* wykształcenie minimum średnie
* dobra znajomość obsługi komputera
* dobra organizacja pracy własnej
* łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
* lekkość w prowadzeniu rozmów bezpośrednich i telefonicznych ( umawianie się na spotkanie przyjmowanie zamówień )
* staranność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
* zdolność szybkiego przyswajania informacji
* wysoka motywacja do pracy i samorozwoju
* wysoka kultura osobista !
* czynne prawo jazdy kat. B
* mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej

Jeżeli wiesz że potrafisz prowadzić rozmowy telefoniczne ) jesteś osobą miłą kontaktową , o bezpośrednie relacje dla ciebie czysta przyjemność Aplikuj

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą która zajmuje się reklamą, drukiem , oklejaniem po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi