Przedstawiciel Sieci Orange- umowa o pracę

COB sp. z o.o. s.k.a.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli uważasz, że:

- wyzwania i kontakt z ludźmi to coś, co sprawia, że czujesz się jak ryba w wodzie

- chłoniesz wiedzę jak gąbka oraz potrafisz czarować słowem,

- jesteś kreatywny/a i energiczny/a

- chcesz dobrze zarabiać

To szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

- telefoniczny kontakt z klientami sieci Orange

- budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa

- doradztwo, sprzedaż, udzielanie informacji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Godziny pracy: od 8 do 16 ( poniedziałek- piątek)

Wymagania

- komunikatywność, dobra dykcja i miły głos

- zapał do pracy

- minimum średnie wykształcenie

- sprawna obsługa komputera

Docenimy Twoje zaangażowanie:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie podstawowe oraz bogaty system motywacyjny i premiowy

- umiejętności, które przydadzą Ci się w dalszej karierze zawodowej

- dodatkowe szkolenia oraz stałe wsparcie osób, które będą czuwały nad Twoją pracą

- atrakcyjne konkursy sprzedażowe z nagrodami- telefony, tablety, wycieczki zagraniczne

Prezentacja firmy

Lider na rynku call center i contact center.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta