Opis stanowiska pracy

Nasz Klient , firma produkcyjno-handlowa w branży stomatologicznej poszukuje pracownika na w/w stanowisko.

Kompetencje / Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie; mile widziane wykształcenie z techniki dentystycznej;
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w branży stomatologicznej na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań;
  • Wysoka kultura osobista; komunikatywność;
  • Doskonała organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców detalicznych;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Bezpośredni kontakt z klientami oraz koordynacja działań handlowych;
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku; monitorowanie działań konkurencji oraz monitorowanie i nadzorowanie dystrybucji wyrobów w obszarze swojego działania.

Co oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwości rozwoju
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • pakiet usług medycznych

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi