Przedstawiciel regionalny wypozyczalni samochodow 3 Miasto

Intercars24.pl

GDANSK, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy INTERCARS24 poszukujemy osob które chca wspólnie z nami tworzyć nową wizję obsługi klienta.

Idealni kandydaci powinni wykazać się: entuzjazmem, doświadczeniem w obsłudze klienta, jak i w sprzedaży usług, oraz znajomością topografii rejonu.(Gdansk, Gdynia, Sopot)

Poszukujemy kandydatów w wieku 20-35lat, ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy.

Oferujemy:

- Ciekawą i rozwojową pracę

- Duże możliwości wdrażania własnych pomysłów

- Atrakcyjne wynagrodzenie, system wynagrodzenia opierający się na podstawie oraz prowizji.

- Szkolenia wprowadzające

- Możliwość rozwoju zawodowego w perspektywicznej branży

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

- Elastyczne oraz pozytywne podejście

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać poprzez aplikację na stronie.

(Przycisk "aplikuj" na dole ogłoszenia)

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy"

Wymagania

-Mile widziane jest posiadanie doświadczenia pracy w wypożyczalni samochodów, branży odszkodowań, szeroko pojętą branżą assistance oraz likwidacją szkód komunikacyjnych.

-Zamieszkanie na terenie Gdansk, Gdynia, Sopot oraz dobra znajomość topografii rejonu - WARUNEK KONIECZNY

- Wiek 20-35lat

-Wykształcenie minimum średnie

-Ważne prawo jazdy kategorii B. oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,

- Miła aparycja

-Wysoka kultura osobista

-Znajomość języków obcych mile widziana, w szczególności jęz. angielski i niemiecki.

-Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

INTERCARS24

Rodzaj pracy:

Obojętne

Rodzaj umowy:

Na okres próbny/do ustalenia

Liczba wakatów:

4

Min. doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:

średnie ogólnokształcące

Firma Intercars24 powstala w wyniku szeregu potrzeb rynku, jestes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Na czas nieokreślony
1
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wg wynikow
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive