Przedstawiciel Regionalny Region II (woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie, wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o.

Wrocław, Opole, Katowice, Poznań, Łódź, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, w sympatycznym zespole, polegającą na sprzedaży nawozów dolistnych, pozwalającą na wykorzystanie i poszerzenie nabytej na studiach wiedzy merytorycznej. Miejscem pracy jest rejon obejmujący województwa dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie (część), wielkopolskie (część), lubuskie (część).

Do zadań Przedstawiciela Regionalnego będzie należeć w szczególności:

• prowadzenie działalności promocyjnej Przedsiębiorstwa i rozwój kontaktów

z Klientami, poszukiwanie nowych Klientów,

• prowadzenie sprzedaży nawozów dolistnych firmy Arkop we wskazanym wyżej

rejonie,

• doradztwo dot. nawożenia roślin i prowadzenie szkoleń,

• uczestnictwo w targach i wystawach branżowych,

• przygotowywanie prezentacji handlowych, ofert handlowych, odpowiedzi na

zapytania ofertowe,

• uzupełnianie standardowych umów handlowych, negocjowanie umów

handlowych pod względem merytorycznym.

Wymagania

Poszukujemy:

• osoby energicznej, ceniącej sobie ciekawą pracę, łatwo nawiązującej kontakty,

chcącej rozwijać posiadaną wiedzę z zakresu żywienia roślin,

• mile widziane ukończone studia rolnicze,

• mile widziane doświadczenie w pracy handlowca oraz znajomość rynku rolniczego

Prezentacja firmy

Swoje doświadczenie w branży paszowej, nawozowej i chemicznej bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta