Opis stanowiska pracy

Tracon Electric poszukuje przedstawiciela regionalnego na województwa: zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie do obsługi hurtowni elektrotechnicznych.

Zadaniem przedstawiciela będzie:

  • utrzymanie relacji z obecnymi partnerami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • przyjmowanie zamówień dostaw
  • informowanie partnerów o promocjach, nowościach,

Zapewniamy:

  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Wynagrodzenie podstawa + prowizja na podstawie umowy o pracę
  • duża samodzielność - możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę w stabilnej firmie która szanuje swoich współpracowników

Wymagania

  • Minimum kilka lat doświadczenia jako przedstawiciel handlowy
  • Łatwość nawiązywania relacji z klientami
  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi informatycznych
  • Samodyscyplina i inteligencja
  • CW ze zdjęciem i formułą na przetwarzanie danych personalnych

Prezentacja firmy

Tracon Polska to oddział węgierskiej spółki Tracon Budapest Kft.<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis