Przedstawiciel Regionalny ds. sprzedaży aut użytkowych

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Łódź , Warszawa, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest bezpośredni, wyłączny importer jednej z wiodących marek aut użytkowych, dostawczych i ciężarowych. W związku z rozwojem struktur handlowych w regionie woj. łódzkiego poszukujemy:

Przedstawiciela Regionalnego

ds. sprzedaży aut użytkowych

Przedstawiciel Regionalny będzie odpowiedzialny za sprzedaż, poszukiwanie nowych klientów w postaci firm transportowych, firm posiadających floty aut użytkowych, doradztwo i budowanie relacji biznesowych z klientami.

Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym narzędzia pracy, stałe wynagrodzenie i transparentny system motywacyjny, cykl profesjonalnych szkoleń, możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy sprzedaży w relacjach B2B w branży motoryzacyjnej
  • Samodzielność, motywacja do pracy, zdolności organizacyjne
  • Gotowość do pracy w stylu home office

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi