Opis stanowiska pracy

Jesteśmy kancelarią prawną z Trójmiasta specjalizującą się w odszkodowaniach, wydzieloną w 2009 r.
z kancelarii adwokackiej z ponad 30-letnim doświadczeniem.
Nasza oferta dla poszkodowanych jest bardzo atrakcyjna, co pozwala nam
skutecznie wygrywać konkurencję o największe sprawy.
Do naszego zespołu, który rozwijamy w całym kraju poszukujemy aktualnie osób z Wielkopolski na stanowisko:

Przedstawiciel – Menedżer kancelarii odszkodowawczej

Dołącz do nas jeśli masz już doświadczenie w branży odszkodowań, a także gdy szukasz dodatkowego dochodu i chcesz poszerzyć swoje umiejętności.

Opis stanowiska:

Praca polega na docieraniu do osób poszkodowanych w wypadkach i oferowaniu im pomocy za pośrednictwem naszej Kancelarii.
Nie jesteśmy korporacją, dlatego każdy nasz współpracownik może liczyć na indywidualne podejście. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była najlepsza, tzn. pozwalała naszym przedstawicielom uzyskiwać najwyższe wynagrodzenie w najkrótszym czasie.

Wymagania

• Minimum średnie wykształcenie.
• Obsługa Internetu.
• Zaangażowanie i chęć poszerzania swojej wiedzy.
• Niekaralność.
• Kultura osobista.
• Doświadczenie w odszkodowaniach będzie dodatkowym atutem.
• Umiejętność sprzedaży i zarządzania zespołem.
• Dyspozycyjność i chęć rozwoju zawodowego, samodzielności, optymizmu.
• Umiejętności organizacyjne, zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy.

Prezentacja firmy

Lider branży prawno-ubezpieczeniowo-finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi