Przedstawiciel / Menadżer ds. odszkodowań

Kancelaria Prawna Solace

Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, lubelskie

Solace sp. z o.o. jest kancelarią prawną specjalizującą się w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań. Charakteryzujemy się stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku, nad którą konsekwentnie pracujemy od początku naszej działalności. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2009 roku zdobywając zaufanie klientów oraz setek współpracowników z wszystkich regionów Polski.

Nie boimy się spraw, których nie podejmują się inne kancelarie.

Naszych klientów obsługujemy bez pobierania jakichkolwiek kosztów z góry.

Naszym klientom wypłacamy zaliczki na poczet odszkodowania, a także DOPŁACAMY DO ZANIŻONYCH ODSZKODOWAŃ ZA USZKODZONY POJAZD Z OC SPRAWCY!

W Twoim miejscu zamieszkania poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Praca stała lub dodatkowa.

Jeżeli potrafisz dotrzeć do osób poszkodowanych w wypadkach i chcesz połączyć to z zarobkowaniem - dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • Docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach i oferowanie im pomocy za pośrednictwem naszej Kancelarii.
  • Bezpośredni kontakt z klientami kancelarii.
  • Analiza sytuacji klienta i informowanie klientów o przysługujących im prawach.
  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy.
  • Budowa, zarządzanie oraz szkolenie grupy sprzedażowej.
  • Dbałość o jakość usług oferowanych przez kancelarię.

Nie jesteśmy korporacją, dlatego każdy nasz współpracownik może liczyć na indywidualne podejście. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była najlepsza, tzn. pozwalała naszym przedstawicielom uzyskiwać najwyższe wynagrodzenie w najkrótszym czasie.

Nasze oczekiwania:

  • Wysoka kultura osobista, pewność siebie, dobra prezencja i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Niekaralność.
  • Swobodna obsługa komputera i internetu,
  • Chęć aktywnej współpracy i osiągania wysokich wyników.
  • Nastawienie do zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym-sprzedaż musi być Twoim żywiołem.
  • Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie klientowi więcej i lepiej niż inni.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w aktywnym budowaniu sieci sprzedaży.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników bez górnego limitu. MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA STAŁEGO WYNAGRODZENIA OD POCZĄTKU WSPÓŁPRACY!
  • Najwyższe dopłaty do kosztorysów, w sprawach cesji całe wynagrodzenie wypłacamy z góry.
  • Duże zarobki od początku współpracy.
  • Przejrzysty i uczciwy system wynagrodzeń.

Dodatkowe benefity:

  • Wysokie premie za każdą dużą sprawę niezależnie od prowizji i bardzo wysokich zaliczek.
  • Za sprawę z roszczeniem powyżej 100.000zł premia min.1000zł.
  • Wycieczki dla każdego za pozyskanie określonej liczby spraw.
  • Dla najlepszych finansowanie leasingu samochodu, kosztów prowadzenia biura.
  • Regularne szkolenia merytoryczne i praktyczne. Jeżeli nie masz dużego doświadczenia przeszkolimy Ciebie i będziemy wspierać Twój rozwój.
  • Darmowe materiały marketingowe.

Oferujemy też atrakcyjne konkursy z nagrodami w formie wakacji na Cypr, do Grecji i Hiszpanii.