Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Przedstawiciel Medyczny.
Osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż i promocję produktów/usług firmy na rynku medycznym.
Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego, farmaceutycznego (minimum rok-warunek konieczny),
Dobra znajomość rynku medycznego i szpitalnego,
Posiadania ogólnej wiedzy medycznej (mile widziane wykształcenie medyczne bądź paramedyczne)
Znajomość procedur przetargowych,
Posiadanie umiejętności negocjacyjnych oraz znajomość technik sprzedaży
Budowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, wysoka kultura osobista
Silna motywacja, dynamizm, samodzielność w organizacji pracy, umiejętność planowania, elastyczność, operatywność, dyspozycyjność, zorientowanie na rezultat oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, elokwencja.
Osoba odpowiedzialna, całkowicie wiarygodna oraz rzetelna
Niezbędnym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kat.B
Niezbędnym wymogiem bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
Niezbędne narzędzia, samochód służbowy, telefon komórkowy.
Motywacyjne wynagrodzenie - adekwatne do uzyskiwanych wyników (stałe wynagrodzenie + system prowizyjny)

Prezentacja firmy

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia