Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Przedstawiciel Medyczny

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

ALAB laboratoria sp. z o.o. jedna z czołowych firm na rynku diagnostyki laboratoryjnej w Polsce poszukuje pracowników na stanowiska:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • Realizowanie planu sprzedażowego na powierzonym terenie
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz dokumentacji do udziału w konkursach oraz przetargach
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Rozwijanie sieci punktów pobrań
  • Bliska współpraca z lokalnymi laboratoriami
  • Planowanie oraz raportowanie zgodnie z wymogami firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w w branży medycznej)
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i kreatywność
  • Wysokie umiejętności handlowe i interpersonalne
  • Umiejętności organizacyjne oraz analityczne
  • Motywacja do osiągania wyznaczonych celów, entuzjazm i zapał do pracy
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Uczestnictwo w najważniejszych projektach firmy
  • kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe
  • Samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.