Przedstawiciel Medyczny

Footmedical

Gdynia, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela będzie odpowiedzialna za:

-realizację ilościowych i jakościowych celów i zadań wyznaczonych na podległym terenie w tym promowanie i sprzedaż,
- budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami
- prowadzenie prezentacji i szkoleń z oferowanych produktów,
- dbanie o dobry wizerunek firmy,
- udział w szkoleniach,
- współpraca z działem handlowym

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela, z racji swoich obowiązków służbowych, będzie odpowiedzialna za kontakty handlowe na terenie województwa: wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, lubuskiego).

Wymagania

- samodzielność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania
- znajomość technik sprzedaży, wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu,
- dobra orientacja w sytuacji na rynku,
- znajomość pakietów biurowych,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- uczciwość
- co najmniej rok doświadczenia na stanowisku wymagającym realizowania zadań zbliżonych do opisywanego stanowiska,
- silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel.

Idealny kandydat będzie doradcą i ekspertem, który wykorzystuje swoją wiedzę
i umiejętności w taki sposób, by stać się partnerem do rozmów z różnorodnymi Klientami.

Prezentacja firmy

Opierając się na wieloletnich doświadczeniach i badaniach specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja), samochód, telefon służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy, szkolenia, interesującą i ambitną pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi