Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie

OCZEKIWANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Wyższe wykształcenie
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)