Przedstawiciel Medyczny - medical devices

HRK S.A.

Warszawa, łódzkie

HRK S.A.

HRK Life Science specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sektora medycznego. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań. Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży sprzętu medycznego. Aktualnie nasz Klient szuka Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny - medical devicesMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwijanie klientów w obszarze chirurgicznym
  • Bezpośredni kontakt z klientami na bloku operacyjnym
  • Szkolenie lekarzy z zakresu zastosowania najnowocześniejszych technik operacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie okołomedyczne
  • Wiedza z zakresu anatomii i fizjologii
  • Minimalne doświadczenie na stanowisku handlowym (niekoniecznie w branży medycznej)
  • Dynamika w komunikacji i silne zorientowanie na cel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce
  • Samochód służbowy (również do dyspozycji prywatnej)
  • Szeroki wybór benefitów
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Międzynarodowe szkolenia oraz możliwość rozwoju w jednej z największych firm na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.