Opis stanowiska pracy

Implanty dentystyczne.

Poszukujemy przedstawicieli medyczno-handlowych w branży implantów dentystycznych.

Jeżeli chcesz zajmować się najbardziej prestiżową częścią stomatologii, chcesz poznać interesujące środowisko, zgłoś się do nas.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z gabinetami stomatologicznymi oraz laboratoriami techniki dentystycznej,

- organizacja spotkań z lekarzami,

- przedstawianie produktów oferowanych przez firmę,

- uczestnictwo w kongresach i sympozjach implantologicznych,

Poszukujemy kandydatów, najchętniej z doświadczeniem w branży dentystycznej.

Wymagania:

- wysoka kultura osobista,

- dyspozycyjność, kreatywność,

- zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne,

- biegła obsługa komputera (MS Office, Internet Explorer),

- prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

-  doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stomatologicznej lub np.asystentka, technik dent. itp

- doświadczenie w kontaktach z gabinetami stomatologicznymi,

- doświadczenie w kontaktach ze środowiskiem medycznym, lekarskim,

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Zapewniamy:

- pracę w miłym zespole,

- dużą samodzielność w pracy,

- możliwość awansu,

- samochód służbowy, telefon,

- gruntowne szkolenie w Polsce i za granicą,

- atrakcyjne zarobki.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się dystrybucją implantów dentystycznych oraz innyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa, prowizja
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi