Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób na dwa stanowiska do Kancelarii Prawnej.

1.Specjalista ds. Likwidacji Szkód : Praca polega na procesowaniu wniosków o odszkodowanie, pisanie pism, odwołań. Praca jest na umowę o pracę w biurze. Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

2. Przedstawiciel Kancelarii

Zakres obowiązków:

  •  aktywne docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach i zdarzeniach losowych
  •  fachowe i rzetelne doradztwo w zakresie oferowanych usług
  •  podpisywanie umów i pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji
  •  współpraca z Klientami oraz lokalnymi organizacjami w celu promocji misji firmy
  •  dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klienta

Zapewniamy:

  •  współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę agencyjną
  •  atrakcyjne warunki finansowe przekraczające średnia krajową
  •  konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne, adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania
  •  zaliczki od każdej podpisanej umowy
  •  nienormowany czas pracy
  •  uczestnictwo w atrakcyjnych szkoleniach zakończonych certyfikatami
  •  materiały promocyjne, marketingowe
  •  możliwość budowania własnego zespołu doradców
  •  miłą atmosferę pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta
  • gotowości do pracy w terenie
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • samodzielności w działaniu
  • zaangażowania i rzetelności w stosunku do wyznaczonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, nieruchomości, finansów
  • mile widziana znajomość lokalnych społeczności
  • prawo jazdy nie wymagane, ale mile widziane

Prezentacja firmy

Promore jest firmą oferującą usługi z zakresu szeroko rozumianego doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia