Przedstawiciel/ka Farmaceutyczny/a

Genoscope Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

-    odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,

-   budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy na powierzonym      terytorium,

-    kształtowanie wizerunku firmy oraz

-    promowanie oraz sprzedaż oferowanych produktów

Wymagania:

- minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,( doświadczenie w pracy z kosmetykami mile widziane oraz produktami OTC),

- stawianie ambitnych celów i ich systematyczna realizacja

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- wysokie umiejętności negocjacyjno-handlowe,

- sumienność i staranność w pracy,

- wykształcenie min. licencjat,

- prawo jazdy kat B.

- obsługa komputera,

Oferujemy:

- pracę na terenie woj. Mazowieckiego,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

- narzędzia pracy: samochód, telefon,

- atrakcyjne produkty do sprzedaży,

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem w terminie 7 dni od ukazania się ogłoszenia

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Genoscope jest producentem kosmeceutyków oraz suplementów diety o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi