Przedstawiciel HR z językiem niemieckim

Zeitmann

Śląsk, śląskie

Zeitmann

Miejsce pracy: Śląsk

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego oddziału w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż usług z branży HR na rynku niemieckim
  • utrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy
  • telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami w języku niemieckim
  • aranżowanie oraz prowadzenie spotkań z klientami niemieckojęzycznymi
  • prowadzenie kalendarza spotkań i programu typu CRM
  • monitorowanie potencjału klientów na danym rynku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie średnie
  • aktywne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych i prowadzenia negocjacji
  • dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży pośrednictwa pracy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświaczenia w ciekawej pracy pełnej nowych wyzwań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • firmowy pakiet medyczny oraz kartę Multisport
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • potrzebne narzędzia pracy

Wyślij nam swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.