Przedstawiciel Handlowy

Seko

Zakręt, mazowieckie

Seko
Grupa SEKO
Specjalizująca się w projektowaniu i produkcji pomp dozujących, systemów kontrolno - pomiarowych oraz systemów utrzymania higieny. SEKO może dostarczać rozwiązania dla najbardziej złożonych aplikacji niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Miejsce pracy: Zakręt

SEKO POLSKA to odział włoskiego producenta urządzeń dozujących oraz urządzeń do utrzymania czystości mających zastosowanie w rynku Horeca.

Oferujemy systemy dozujące dla segmentu uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków czy techniki basenowej

Opis stanowiska pracy:

  • Poszukiwanie nowych Klientów
  • Utrzymanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert
  • Przeprowadzanie szkoleń z doboru i montażu urządzeń
  • Przygotowanie raportów sprzedażowych
  • Reprezentowanie firmy podczas konferencji i targów
  • Udzielanie wsparcia technicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie / wyższe
  • Znajomość oprogramowania MS-Office,Auto Cad
  • Znajomość języka angielskiego (preferowany) lub niemieckiego
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Znajomość branży mile widziana
  • Dyspozycyjność, kreatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Seko