Przedstawiciel Handlowy

Klient infoPraca.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki;

  • Realizacja zadań sprzedażowych i jakościowych.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i profesjonalna obsługa klienta na podległym terenie.
  • Dbałość o stałe i okresowe ekspozycje produktów.
  • Realizacja budżetu i odpowiedzialność za jego efektywne wykorzystanie.

Wymagania;

  • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowana branża spożywcza – rynek tradycyjny).
  • Znajomości technik sprzedaży oraz zasad merchandisingowych.
  • Otwartości i wysoka zdolność komunikacyjna.
  • Umiejętności planowania i organizacji efektywnej pracy własnej.
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy;

  • Umowę o pracę.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Niezbędne narzędzia ( samochód, telefon, aplikacja mobilna )
  • Indywidualny budżet promocyjny.

Prezentacja firmy

Firma z branży spożywczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie