Opis stanowiska pracy

Vivena-Natura Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy do spraw zaopatrzenia hodowli zwierząt

Miejsce wykonywania pracy: województwo dolnośląskie i opolskie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • bezpośredni kontakt z klientami w terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych,
  • prezentowanie produktów firmy, negocjacje handlowe,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • regularne raportowanie działań bieżących,
  • udział jako wystawca w targach, dniach pola i innych imprezach dla klientów.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

1) wymagania niezbędne:

  • doświadczenie zawodowe handlowe,
  • znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego - komunikatywna,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera (głównie pakiet Office),
  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność.

2) mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe handlowe związane z hodowlą zwierząt lub sektorem paszowym lub doświadczenie jako lekarz weterynarii,
  • znajomość ustawy o paszach oraz ustawy o Inspekcji Weterynaryjnej,
  • wykształcenie:  wyższe kierunkowe,

Warunki pracy:

  • dostępne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę – podstawa + prowizja,
  • dobra atmosfera pracy w młodym zespole,
  • praca poza siedzibą firmy, krajowe podróże służbowe,
  • stres związany z kontaktem z klientami i instytucjami kontrolującymi.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys ze zdjęciem (CV),
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest:<br/><br/>• produkcja paliw ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management