ManpowerGroup Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: województwo mazowieckie

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Poszukiwanie i i rozwijanie nowych możliwości biznesowych w obszarze sprzedaży w branży oświetleniowej na terenie województwa mazowieckiego
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami oraz klientami już pozyskanymi
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Branie udziału w targach i spotkaniach branżowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów

Czego od Ciebie wymagamy:

  • Umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim (min. C1)
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego
  • Dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na wyniki
  • Otwartość, komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Nie wymagamy doświadczenia, ale bardzo ważna jest dla nas chęć i motywacja do nauki
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pełną samodzielność działania na terenie całego województwa mazowieckiego
  • Elastyczny czas pracy - sam/sama decydujesz jak będziesz pracować
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Podróże służbowe do głównej siedziby firmy, która mieści się we Włoszech.
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, przygotowujące do pracy
  • Możliwość nauki, rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials