Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, Firma produkcyjno-handlowa, lider z branży HoReCa z siedzibą w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na w/w stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Realizacja planowanych celów sprzedażowych
  • Współpraca z aktualnymi dystrybutorami firmy
  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz odpowiedzialność za realizację uzgodnień z klientami
  • Wykonywanie prezentacji produktowych
  • Reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Umiejętność pracy z komputerem
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywności, samodzielności, zaangażowania, uczciwości, umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych;
  • Doświadczenie handlowe potwierdzone min. 3 letnią pracą w handlu
  • Dyspozycyjność i operatywność w związku z działaniami w terenie
  • Nastawienie na realizację postawionych celów
  • Prawo jazdy kategorii B; doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Doświadczenie handlowe w branży HoReCa lub FMCG będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę + prowizja od osiąganych wyników
  • Narzędzia do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi