Przedstawiciel handlowy

ITN Consulting

Wodzisław Śląski, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za znajdywanie klientów zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji swoich i pracowników na terenie całego kraju.

Do podstawowych obowiązków będzie należało:

  • odbycie min. 14 spotkań handlowych w tygodniu
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji
  • prowadzenie dokumentacji Klienta
  • dbanie o wzorowe relacje z Klientami
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Oferujemy:

  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe
  • premie za wykonanie zadań
  • otwarty system prowizyjny

szkolenie podstawowe

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi klientami
  • portfolio swoich klientów (branża bez znaczenia)
  • praktyczne radzenie sobie z obiekcjami i oporem klienta
  • umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcją
  • systematyczność w pracy i planowaniu zadań
  • gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)
  • wysoka kultura osobista
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • własny samochód

Mile widziane:

  • szybkie i sprawne podejmowanie decyzji
  • zorientowanie na cel i możliwości
  • miła aparycja
  • umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach

    Prezentacja firmy

    Jesteśmy małą firmą doradczą specjalizującą się w pozyskiwaniu śr... Rozwiń

    Dodatkowe informacje

    Ostatnia aktualizacja:
    05/01/2016
    Wymiar etatu:
    Pełny etat
    Rodzaj umowy:
    Na czas nieokreślony
    Liczba wakatów:
    5
    Min. doświadczenie:
    Od 5 do 10 lat
    Min. wykształcenie:
    Średnie ogólnokształcące
    Premie, dodatki:
    Prowizja od sprzedaży
    Branża / kategoria:
    Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi