Przedstawiciel Handlowy

Agora SA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, telewizję, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. Gazetapl, Gazeta Wyborcza, Avanti, Radio Złote Przeboje, Kino Helios, Stopklatka to tylko niektóre z naszych marek.

Dołącz do naszego zespołu jako

Przedstawiciel handlowy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od wyników sprzedaży,
  • benefity pracownicze, m.in. kartę sportową i zdrowotną,
  • profesjonalne szkolenia z narzędzi reklamowych w internecie,
  • możliwość kreowania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w jednym z najlepiej zaprojektowanych biurowców w Polsce,

ZATEM JEŚLI:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży,
  • z łatwością przyswajasz wiedzę techniczną,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym,
  • potrafisz zidentyfikować potrzeby klientów oraz rozwijać ich potencjał,
  • odnajdujesz się w pracy, która wymaga od Ciebie samodzielności i kreatywności.

I CHCESZ:

  • aktywnie pozyskiwać klientów B2B,
  • realizować plany sprzedażowe,
  • przygotowywać oferty oraz prezentacje,
  • budować trwałe relacje biznesowe z klientami,
  • uczyć się od doświadczonych ludzi w zespole oraz rozwijać się poprzez kontakty z ekspertami z rynku mediowego i reklamowego,

to znaczy, że idealnie pasujesz do naszego zespołu - zostaw nam swoje CV, chętnie Cię poznamy.

PS Docenimy znajomość rynku reklamy internetowej, w tym reklamy w wyszukiwarkach.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne