Opis stanowiska pracy

Firma działająca w sektorze farmaceutycznym, poszukuje Przedstawiciela Handlowego - woj. małopolskie/podkarpackie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w swoim regionie działania za sprzedaż produktów z portfolio firmy.

ZADANIA:
- Realizacja planów sprzedażowych
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Negocjowanie warunków handlowych
- Budowanie długofalowych relacji z klientami

OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie stałe + prowizja od osiąganych wyników
- Telefon oraz samochód służbowy
- Duży zakres samodzielności
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
- Możliwości rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży i handlu
- Znajomość programów Word, Excel
- Komunikatywność, systematyczność, samodzielność
- Umiejętność planowania
- Zaangażowanie
- Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze farmaceut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi