Opis stanowiska pracy

Czysta Ferma Sp. z o.o. to energicznie rozwijająca się firma z branży rolno-usługowej.

Zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem budynków inwentarskich (chlewnie,kurniki) oraz sprzedażą profesjonalnej chemii do czyszczenia i dezynfekcji (myjnie samochodowe, obiekty hodowlane, HoReCa)

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie odpowiadała za:
- pozyskiwanie nowych klientów - usługi czyszczenia i dezynfekcji
- sprzedaż chemii dla hodowców

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B
- komunikatywność
- zaangażowanie i dyspozycyjność
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
- doświadczenie zawodowe w branży produktów i usług dla rolnictwa mile widziane.

Praca na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego oraz zachodnich landów Niemiec

Prezentacja firmy

Czysta Ferma sp. z o.o. to energicznie rozwijająca się firma, świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi