Opis stanowiska pracy

DACPOL to dynamiczny międzynarodowy dystrybutor podzespołów dla energoelektroniki, automatyki i elektrotechniki. Naszymi głównymi Klientami są producenci urządzeń dla trakcji elektrycznej, napędów prądu stałego i przemiennego, zasilaczy oraz zakłady metalurgiczne i producenci urządzeń galwanicznych i spawalniczych, jak również producenci urządzeń automatyki przemysłowej. Prowadzimy usługi projektowe i serwisowe urządzeń do grzejnictwa indukcyjnego i techniki napędowej, uniwersalne bloki dużej mocy, testery przemysłowe, wzbudniki i inne urządzenia przemysłowe.

Aby wesprzeć nasz zespół sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

obszar województwa zachodniopomorskiego i północnych Niemiec. Zapewniamy mieszkanie służbowe na terenie Szczecina!

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Zwiększenie sprzedaży poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prezentacja naszej firmy, produktów i rozwiązań
  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach technicznych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów
  • Udział w międzynarodowych targach

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki finansowe, uzależnione od efektów pracy
  • Innowacyjne i szerokie portfolio produktów
  • Wsparcie techniczne i handlowe
  • Dużą samodzielność i ruchomy czas pracy
  • Mieszkanie służbowe na terenie Szczecina
  • Samochód służbowy

Wymagania

  • Tytuł inżyniera w kierunkach elektrotechnika, automatyzacja lub podobne
  • Pasja do sprzedaży urządzeń technicznych (doświadczenie w sprzedaży B2B będzie zaletą)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętności negocjacyjne, asertywność
  • Wysoki stopień inicjatywy, elastyczność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, pożądana znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży

Prezentacja firmy

Firma DACPOL jest liczącym się podmiotem w Europie Środkowej i Ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi