Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej handlująca sprzętem medycznym ,rehabilitacyjnym w związku z rozwojem i reorganizacją
poszukuje do swojego zespołu na terenie woj.. zachodniopomorskiego
kandydatów na stanowisko:przedstawiciela handlowego

opis stanowiska :
zarządzanie portfelem klientów (region zachodniopomorski i okolice
pozyskiwanie nowych klientów(szpitale ,kliniki,przychodnie..)
utrzymywanie i rozwój relacji z klientem
aktywne prowadzenie akcji marketingowych
przygotowywanie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży swojego portfela klientów

oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
umowę o pracę
szkolenia branżowe
niezbędnie narzędzia do wykonywania pracy
pracę w młodym zespole

Wymagania

wymagania;
realizacja planów sprzedażowych
znajomość technik sprzedaży i zarządzania klientem
wykształcenie wyższe
umiejętność pracy zespołowej,dyspozycyjność
nastawienie na realizację celów
biegła znajomość obsługi pakietu OFFICE
prawo jazdy kat.B
komunikatywność,raetelność,uczciwość, profesjonalizm

Prezentacja firmy

Firma nasza na rynku polskim jest już od ponad 20-lat.<br/>Współp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi