Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej w Polsce. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Starachowice (świętokrzyskie), Rzeszów (podkarpackie), Nowy Sącz (Małopolskie)

Forma zatrudnienia: Działalność gospodarcza

Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Jeśli nie masz doświadczenia w branży motoryzacyjnej ale masz doświadczenie w handlu to właśnie Ciebie szukamy!!!

Zapewniamy pełny pakiet bezpłatnych szkoleń które wdrożą Ciebie w najbardziej dochodową branże gdzie będziesz mógł się realizować jako handlowiec!

Zakres obowiązków :

  • prezentacja i sprzedaż samochodów
  • samodzielne pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze sprzedażą samochodów
  • aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych
  • wykonywanie jazd testowych z Klientami
  • długofalowa współpraca z obecnymi klientami z naszej bazy danych

Wymagania :

  • wykształcenie średnie
  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej
  • możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy telefon , laptop samochód służbowy dostępny 24h
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników podstawa + prowizja+ premia
  • bazę klientów którą trzeba się opiekować od samego początku Twojej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.

Prezentacja firmy

Firma „Wanicki” powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Motoryzacja / Automotive