Przedstawiciel Handlowy

METAL-FACH Sp. z o.o.

Sokółka, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Promowanie i sprzedaż produktów oraz usług dla obecnych i potencjalnych Klientów

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji w jednym z języku niemieckim
  • Kontakty telefoniczne, mailowe oraz wizyty handlowe na wyznaczonym terenie krajów europejskich,
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży,
  • Negocjacje i zawieranie kontraktów handlowych z Klientami,
  • Doradztwo techniczno-handlowe dla Klientów firmy,

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego
  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży, doradztwa techniczno-handlowego
  • otwartość, dynamizm, pewność siebie, kultura osobista, nastawienie pro-klient
  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Komunikatywność, aktywność, wewnętrzna motywacja, odpowiedzialność
  • Jeżeli jesteś osobą spełniającą nasze warunki i chętną do rozwoju w obszarze sprzedaży, doradztwa technicznego i znasz bardzo dobrze język niemiecki– aplikuj!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Umowę o pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
  • Możliwość pracy w systemie Home Office

Prezentacja firmy

Metal Fach zatrudnia ok. 800 pracowników i jest jednym z największych pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management