Przedstawiciel Handlowy

RECEVENT

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
Praca ambitna i dająca możliwość rozwinięcia wielu umiejętności. Wokół dynamiczny zespół młodych ludzi.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim ponad przeciętnej komunikatywności, pozytywnego nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów oraz dużej pewności siebie.

Oferujemy:
• Stałe wynagrodzenie
• Premie uzależnione od wyników pracy
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

Wymagania

• Dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność,
• Skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów,
• Samodzielność, dynamika i konsekwencja w działaniu,
• Wysoka kultura osobista
• Entuzjazm
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność oraz gotowość do kilkudniowych wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa poszukuje ambitnego i kreatywnego przedstawiciela hand... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi