Przedstawiciel Handlowy

P.H. Bordopol

Rzeszów, Lublin, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma rodzinna z wieloletnią tradycją w handlu zatrudni kandydatów z doświadczeniem w branży alkoholowej (wina i piwa) na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w regionie podkarpacia i lubelszczyzny na bardzo dobrych warunkach.

Na czym polega praca Przedstawiciela Handlowego?

  • aktywna praca w rynku, polegająca na budowaniu bazy klientów firmy
  • utrzymywanie relacji handlowych z już obsługiwanymi klientami
  • negocjowanie warunków sprzedaży

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • pracę w miłym i dobrze zorganizowanym zespole
  • stosowne wynagrodzenie

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • znajomośc rynku win i piw premium
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • prawo jazdy kat. B
  • własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Handlowe \"Bordopol\" jest jedną z najstarszych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi