Przedstawiciel Handlowy

Base Two Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- utrzymywanie kontaktu z nowymi i obecnymi klientami

- raportowanie bieżących wyników pracy

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów B2B

- umiejętność nawiązywania trwałych relacji

- kreatywność oraz umiejętność podejmowania decyzji

- zaangażowanie i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów

- prawo jazdy kat. B

- atutem będzie posiadanie samochodu osobowego

Oferujemy:

- stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Prezentacja firmy

Base Two sp. z o.o jest polską firmą zajmującą się świadczeniem u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi