Przedstawiciel Handlowy

PPI

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- praca w terenie,
- prezentowanie oferty oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premia),
- umowy o pracę (po 3 mies. okresie próbnym),
- bogaty pakiet szkoleń,
- stabilizację i bardzo dobrą atmosferę pracy,
- narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód.

Wymagania

Wymagania:
- otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
- silna motywacja do osiągania sukcesów (orientacja na efekty pracy)
- konsekwencja i systematyczność w działaniu,
- umiejętność pracy i organizacji na samodzielnym stanowisku,
- chęci rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności,
- ważne prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży usług finansowych oferująca u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting