Opis stanowiska pracy

Zarządzanie sprzedażą w regionie Wielkopolski, Zachodnioporskim, północno zachodniej Polski.

Aktywne rozwijanie hurtowej sieci sprzedaży na podległym terenie.

Utrzymanie i rozwijanie detalicznej i półhurtowej sieci sprzedaży

Realizowanie planów sprzedaży.

Negocjowanie warunków współpracy, przygotowanie ofert.

Utrzymanie i rozwijanie kontaktów handlowych.

Pozyskiwanie klientów hurtowych

Analizowanie i monitorowanie danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów i działań konkurencji.

Sporządzanie raportów i zestawień z wykonywanej pracy.

Samodzielność -umiejętność samoorganizacji pracy

Wymagania

Duże doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte sukcesami i dokumentacją-referencje.

Udokumentowane doświadczenie

Doświadczenie w sprzedaż B2B.

Doświadczenie w sprzedaży produktów z segmentu FMCG

Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży

Praktyczna znajomość zasad i specyfiki współpracy z odbiorcami hurtowymi.

Dobra znajomość topografii podległego regionu w aspekcie lokalizacji hurtowni.

Gotowość do podróży służbowych ok. 250Km/dzień-prawo jazdy kat.B

Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Umiejętność pracy w zespole i nadzoru nad zespołem.

ZAPEWNIAMY:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w systemie podstawa + premia

Narzędzia służbowe: samochód, telefon, etc

Szkolenia: produktowe, sprzedażowe, etc.

Prezentacja firmy

Importer i dystrybutor zniczy diodowych SUBITO ,baterii Oktan Max , ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od obrotu
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi