Przedstawiciel Handlowy

ELKOM TRADE S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Elkom Trade S.A. - firma o ugruntowanej pozycji w branży rozwiązań logistycznych w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży krajowej poszukuje kandydatów na stanowisko PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY na terenie Poznania i woj. wielkopolskiego.

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów na wyznaczonym terenie,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • doradztwo techniczne dotyczące dostępnego asortymentu,
  • analiza potencjału regionu w zakresie potrzeb klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Elkom Trade S.A.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • predyspozycje handlowe oraz zaangażowanie i samodyscyplina w codziennym działaniu,
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów z branży przemysłowej,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • po okresie próbnym umowa o pracę na cały etat,
  • stałe wynagrodzenie wraz z wysokim systemem prowizyjnym,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop),
  • ścieżkę kariery w Dziale Handlowym oraz możliwości rozwoju,
  • materiały promocyjne wspomagające sprzedaż produktów  wyłącznością producenta,
  • początek współpracy ze wsparciem doświadczonych managerów oraz szkolenia branżowe,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Prezentacja firmy

Elkom Trade S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji w branży rozwiązań l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta